ŞİRKET PROFİLİ
 
2005 yılında kurulan şirketimiz, Tüm sanayi ürünlerinin otomasyon sistemleri ve elektrik-elektronik mühendisliği konularında faaliyet göstermektedir. ''Üretimin devam etmesi'' için gereken tüm elektrik-elektronik mühendisliği proje ve çalışmaları ilgi alanımızdır. Şirketimiz, üretim sektöründe 15 yıllık Elektrik-Elektronik teknolojileri tecrübesi bulunan deneyimli bir ekibe sahiptir. Ankara'da kurulu olmamız, daha geniş bir alana daha kolay erişim avantajı sağlamakta olup, bu sayede de , ülkemizin pek çok bölgesinde projeler yapmamıza olanak sağlamaktadır. 
Şirketimiz 5 Ana Departmandan oluşmaktadır;
 
Endüstriyel Robot Uygulama ve Sistemleri 
Endüstriyel Otomasyon Sistemleri
İleri Mühendislik Hizmetleri
Elektronik Kart Onarım Merkezi 
Endüstriyel Ürün Satışı 
 
Robot Uygulama , Endüstri 4.0 kapsamında profilimize tam uyan yapısı ile 2014 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Otomasyon ve ileri Mühendislik departmanımız, şirketimizin kuruluş tarihinden günümüze faaliyetlerini sürdürmektedir . Tüm koordinasyon, tasarım ve proje faaliyetleri Mühendislik Departmanı'mız kontrolünde yapılmaktadır. Ana konuları şöyledir :
 
- Kontrol Sistem modernizasyonu,
- Özel amaçlı makine imalatı,
- Ömür deneyi ve test makineleri imalatı,
- Sözleşmeli bakım & onarım faaliyetleri.   
 
Elektronik Kart Onarım Laboratuvarı , özel test makinalarımız ile yüksek seviye hizmet vermek amaçlı 2011 Yılında değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuş ve yoğun olarak ilgi görmüştür.Uzman kadrosu ile onarım süreçleri en hızlı şekilde değerlendirilerek müşteri memnuniyeti esas alınmıştır.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Firmamız için insani ve ticari ilişkilerimizde "dürüstlük ve güven" esastır. Herhangi bir yerde ya da yıllar sonrada hala tavsiye edilmek ve takdir görmek vizyonumuzdur.
 
MİSYONUMUZ
 
Üretimin her aşamasında ‘’ daha iyi için ‘’ çalışmak, kazanmak ve kazandırmaktır.