Biz Kimiz?

Firmamız 2005 yılında sanayide otomasyon sistemleri ve elektrik elektronik mühendisliği konularında faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. 2019 yılında yeniden yapılanmaya giden Pantek; İlaç, Gıda takviyesi, Tıbbi cihaz ve gıda sektöründe ihtiyaç duyulan makinelerin imalatı ve projelendirilmesi Seri imalat makinelerin üretilmesi alanında yeni bir iş kolu oluşturulması için atılım yapmıştır. Günümüzde ise müşteri memnuniyeti odaklı üretimin yanı sıra tüm elektrik elektronik mühendislik projeleri ve çalışmalarını esas alan faaliyet alanları şöyledir;
 

  • İlaç, Gıda takviyesi, Tıbbi cihaz üretiminde ihtiyaç duyulan imalat, paketleme, dolum ve otomasyon hatlarının projelendirilmesi ve imalatı.

  • Gıda sektöründe ihtiyaç duyulan paketleme, dolum, imalat ve otomasyon makinelerinin projelendirilmesi ve imalatı.

  • İlaç, Gıda, Tıbbi cihaz ve gıda sektörlerine 304-316-316 L Paslanmaz çelikten oluşan CE ve GMP Sertifikasyonlarına uygun kalıp imalatı.

  • İmalat Sanayinde ihtiyaç duyulan Robotik Otomasyon sistemlerinin projelendirilmesi, danışmanlığı ve üretimi

  • Kontrol Sistemleri ve Modernizasyonu

  • Özel Amaçlı Makine Projelendirme ve İmalatı

  • Ömür Deneyi Test Makineleri Projelendirme ve İmalatı
     

geleceğe dönük otomasyon kabini
pantek şeffaf logo
otomasyon kurulumu

Hedef ve Görevlerimiz

Firmamız için insani ve ticari ilişkilerde dürüstlük ve güven esastır. Vizyonumuz, herhangi bir yerde ya da yıllar sonra da hala tavsiye edilmek ve takdir görmektir.

Bu nedenle görevimiz üretimin her aşamasında daha iyisi için çalışmak, kazanmak ve kazandırmaktır.

Temel Değerlerimiz

Yenilik

İnsanlığın hayatına oldukça yeni katılan otomasyon sistemleri her geçen gün daha ileriye gidiyor. Bu nedenle yenilik vazgeçilmezdir.

Şeffaflık

Toplum için durmadan üreten müşterilerimizin her zaman daha verimli sonuçlar alabilmesi için her kademede şeffaflık Pantek için çok önemlidir.

Ulaşılabilirlik

Güçlü ve tecrübeli firma altyapımız ile birlikte bütün sorunlarda ve bütün süreçlerde yapıcı bir şekilde yanınızdayız.