ÜRETİM HİZMETLERİ

Pantek tarafından sunulan üretim hizmetleri, firmanız için önemli çözümler sunuyor. Sektöre yön veren teknolojileri ön plana alarak sistemin gerekliliklerini verimli şekilde karşılıyoruz. Yenilikçi teknikler, hizmet anlayışımızın temelini oluşturuyor. Süreç geliştirmeye yönelik hazırlanan tüm faaliyetler, üretim hattının verimliliğine maksimum düzeyde katkı sağlıyor. Hat iyileştirmeden yeni üretime kadar pek çok alanda otomasyon sistemlerine yeni bir anlayış kazandırıyoruz.

Cam Şişe Üretimi

Akıllı Hat ve Otomasyon Tasarımı

Güncel teknolojilerle tasarlanan akıllı hat sistemleri, üretimin önemli bir aşamasını oluşturuyor. İnsan ve makine arasındaki yetenekleri birleştiren sistemler, hız faktörünü büyük ölçüde güçlendiriyor. Akıllı donanımlar sayesinde hem kaliteyi hem de verimliliği bir arada yakalamanız mümkün hâle geliyor.

Pantek, insan faktörünü önemseyen üretim anlayışı sayesinde otomasyon tasarımı ve akıllı hat üretimi alanında önemli projelere imza atıyor. Faaliyet alanınızın gerekliliklerine en uygun tasarım hizmetleriyle, sizi ve firmanızı bir adım öne çıkarıyor.

Üretim Hattı Otomasyonu

Endüstri ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeler, üretim anlayışında ortaya çıkan talepleri baştan aşağı değiştirmiştir. Verimin ve hızın ön plana çıktığı günümüzde, kalite standartlarını yakalamak üretim hattı otomasyon sistemleriyle daha kolay hâle geliyor. Bu otomasyon sayesinde arzu edilen kalite yakalanırken üretim maliyetlerinde de önemli ölçüde tasarruf sağlanıyor.

Birçok malzemenin üretim ve kontrol süreçleri, elektronik sistemler aracılığıyla kontrol ediliyor. Firmanıza yenilikçi bir anlayış kazandıran üretim hattı otomasyonlarını üst düzey kalite anlayışıyla sizin için geliştiriyoruz.

Robot Hatları

Endüstri 4.0’un gerekliliği hâline gelen robot hatları, hızlı ve kaliteli bir üretim için tüm imkânları sunuyor. Mühendislik harikası olarak tanımlanan sistemler, kısa vadede yüksek performans verimliliği vadediyor.

Optimum çözümler kapsamında insandan arındırılmış hatlar, robotik entegrasyon sayesinde olduğundan daha başarılı sonuçlar sunuyor. Takip süreci kolaylıkla yapılan robot hatları ve otomasyon sistemlerini, alanında uzman profesyonel ekibimizle yeni nesil teknolojileri kullanarak tasarlıyoruz.

Özel Üretim Makineler

Pantek, mühendislik ve teknoloji alanında uzman tasarımcılarıyla önemli çözümlere imza atıyor. Geniş ürün yelpazesiyle özel ihtiyaçlara bile kısa sürede cevap veriyor. Özellikle dizayn alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek spesifik alanlara uygun makineler üretiyoruz. Gıda, sağlık, ilaç ve üretimin her alanında akıllı çözümleri sizin için tasarlıyoruz. En ideal çözümü uygun üretim makineleri fiyatlarıyla beğeninize sunuyoruz.

Test ve İlk Üretim

Endüstriyel otomasyon sistemleri ve makine üretimi alanlarında Ar-Ge ve Ür-Ge sürecini tam anlamıyla kapsayan sonuçlar sunuyor. Doğru sonuçlara ulaşmak için her geçen gün skalamızı biraz daha genişletiyoruz. Araştırma ve test aşamalarına gerekli özeni veriyoruz. Bu sayede hata payını minimum düzeye indiriyoruz. Sıfırdan makine imalatı sürecinde de profesyonel ekibimizle tam hizmet sunuyoruz.