Servis ve Eğitim Hizmetleri

Pantek, makine ve otomasyon imalatının yanı sıra servis hizmetleriyle de sektöre yön veren bir firma olarak öne çıkıyor. Endüstriyel ve robotik otomasyon sistemlerinin tam verimde çalışması için destek noktasında her zaman memnuniyeti hedefliyor. Akıllı fabrikalardan ilaç üretim tesislerine, sağlık sektöründen gıda faaliyetlerine kadar sayısız alanda servis ve eğitim hizmetleriyle her koşulda yanınızda yer alıyor.

Bira Bira Makinesi

Zamanında Servis Garantisi

Üretim sürecinin aksamaması adına, sistem servis hizmetini tam zamanında sunuyoruz. Vakit kaybı yaşamadan en hızlı şekilde çözüm önerilerimizle sistem sorunlarının önüne geçiyoruz. Zaman planlaması sayesinde gerekirse uzaktan müdahale ile üretimi aksatmadan sorunlara gerekli çözümleri sizin için sıralıyoruz.

Her Konumda Servis Hizmeti

Servis hizmeti, zaman ve mekândan bağımsız bir şekilde sunuluyor. Dünyanın neresinde olursanız olun mesafeleri önemsemeden yanınızda oluyoruz. Alanında uzman profesyonel kadromuzla servis garantisi veriyor, her alanda üretimin devam etmesi için gerekli aksiyonu hızlı bir şekilde alıyoruz.

Eğitimin Önemi

Üretim alanında faaliyet gösteren firmalarda sürecin içerisinde olan mühendisler ve teknik elemanlar, tüm aşamalara hâkim olmalıdır. Bu noktada tasarım, analiz, imalat ve iş kolları türleri gibi pek çok aşama devreye girmektedir. Pantek olarak; robotik otomasyondan imalat makinelerine kadar pek çok alanda eğitim desteği sunuyoruz.

 

Yetkili kadromuzla, dilediğiniz kadar personelinize sistem sürekliliği için süresiz eğitim veriyoruz. Uygulamalı eğitim hizmeti kapsamında hem yöneticilerle hem de personellerle testlerden işleyişe kadar geniş yelpazede birebir toplantılar ayarlıyoruz. 

Eğitim kapsamında; makine elemanlarının tanıtımı, fonksiyonların anlaşılması, makine parçaları, otomasyon kademeleri, yazılım, güvenlik ve acil durumlarda müdahale gibi konular yer alıyor. Bakım ve arıza ihtiyaçları için de gerekli prosedürleri devreye sokarak personelinize tüm ayrıntıları aktarıyoruz.